Tel: +90 0212 289 58 55 - E-mail : mail@gcgida.com.tr
GC Gida

1985 Yılında: Fransa, Hollanda, İtalya, Almanya, Danimarka gibi avrupanın birçok ülkesinden Rokfor, Maasdam, Edam, Gouda, Füme, Parmesan, Meyveli yoğurt, Brie, Camambert ve benzeri ürünlerin ithalatını yaparak Türkiye pazarına girmiştir.
 
1995 Yılında: İthalatın yanı sıra peynir üretimine de başlayan firmamız, Trakya Çiftliği markası ile birçok yeni peyniri Türkiyede ilk defa üreterek pazara sunmuştur.  
 
2002 Yılında: İstanbul, Kemerburgaz Caddesi üzerinde kurulan 7000 m2’lik kendi tesisinde, uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam eden firmamız, Trakya Çiftliği ve Marmara Çiftliği markalarının yanında Private Label'a da önem vererek, birçok ulusal zincir marketlerde hizmet vermeye başlamıştır.
 
2009 Yılında: Bongrain ve Esas Holding Tarafından firmamızın marka bilinirliği fark edilmiş ve satın alma talebi gelmiştir. Bongrain ve Esas Holding 3 yıl boyunca sahibi olduğu Trakya Çiftliği markasını daha da yukarılara taşımayı hedefleyerek ciddi yatırımlar yapmıştır.
 
2012 Yılında: Bongrain Türkiye pazarından çekilme kararı alınca, Esas Holding ile yolları ayırılmış,  GC Gıda San. ve Tic. A.Ş.'nin  eski yönetimine devredilmiştir. Firmayı tekrar geri alan yönetiminiz, ithalat, ihracat, spesifik ürünler ve PRIVATE LABEL üretimini, hız kesmeden devam ettirmektedir.

We do Private Label
"We make private label according to the wishes of our customers. "